
Україна прагне скоротити своє дуже високе споживання енергії, яке створює серйозне навантаження на державний бюджет, бізнес і населення. Реформи, які вкрай необхідні для досягнення цієї мети, а також вимагаються в міру того, як країна рухається до тіснішої інтеграції з ЄС, були розпочаті, але просуваються дуже повільними темпами. Спроби прийняти нове законодавство наштовхуються на «розмивання зв’язків» між інституціями та даними, необхідними для оцінки несистемного процесу впровадження.
Після розпаду Радянського Союзу громади в Україні успадкували дисфункціональні системи водопостачання. Більшість водопровідних систем були побудовані десятки років тому і з того часу майже не ремонтувалися та не замінювалися. Брак коштів та потужностей призвів до погіршення якості послуг водопостачання та водовідведення і збільшення кількості аварій на об’єктах водопостачання.
Інфраструктура, управління водними ресурсами та стійка енергетика є одними з ключових секторів діяльності компанії NIRAS як на глобальному, так і на регіональному рівні в Данії та інших країнах Північної Європи. Наше велике глобальне портфоліо проєктів у сфері енергетики, управління водними ресурсами, інфраструктури та клімату надало нам провідні світові галузеві знання та досвід управління проєктами у цих сферах. Наша міжнародна діяльність здійснюється спільно з місцевими експертами, національними установами та агентствами за підтримки наших міжнародних консультантів та радників.